مجله بیمه‌ای نوین
مجله نوین | ایده نوین، زندگی نوین

طرح شایگان بیمه نوین |درمان تکمیلی دارندگان بیمه عمر

0 274

بیمه نوین ضمن بررسی دقیق دغدغه‌های مردم، تمام توان خود را به‌کار گرفته تا با گرفتن بهترین نرخ‌های ممکن از مراکز درمانی شاخص در شهرهای مختلف، خدمات درمان تکمیلی را در قالب طرح‌های مختلف در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

بیمه نوین همراه با مشکلات و دغدغه های مردم
بیمه نوین همراه با مشکلات و دغدغه های مردم

یکی از این طرح‌ها که با هدف پوشش حداکثری برای حفاظت از عمر و سلامت شما عزیزان در نظر گرفته شده است “طرح شایگان بیمه نوین” است؛ در این طرح دارندگان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری می‌تواند برای دریافت خدمات درمانی مناسب، پوشش درمان تکمیلی را خریداری کنند.

هزینه‌های سنگین خدمات درمانی | دغدغه‌ حفظ سلامت

هم‌وطن عزیر ضمن بررسی شرایط اقتصادی شما عزیزان و هزینه‌های درمانی در کشور، به‌جرات می‌توان گفت هزینه‌های درمان در ایران در مقایسه با درآمد خانوارها بسیار سنگین است.

تا جایی که بر اساس آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت کشور (1398) سالانه 3 میلیون ایرانی بواسطه پرداخت هزینه‌های درمانی به زیر خط فقر سقوط می‌کنند.

این هزینه‌های کمرشکن گاه تمام اندوخته و پس‌انداز یک خانواده را از بین می‌برد. مواجه با بیماری‌هایی که نیاز به عمل جراحی یا بستری دارد، دست نیاز خانواده‌ها به سمت قرض و وام را نیز دراز می‌کند.

در چنین شرایطی خرید بیمه درمان تکمیلی اکنون یک ضرورت و اولویت در هزینه‌های خانوار است.

بیماری یا هزینه درمان؟ کدام یک سلامت را تهدید می‌کند

داشتن تن سالم همیشه در اولویت برنامه‌های زندگی است. بدون جسم سالم حتی نمی‌توان درآمدی داشت و ادامه زندگی را تصور کرد. اما این اولویت گاه در مواجه با هزینه‌های سرسام‌آور پزشکی رفته‌رفته جایگاه خود در رتبه‌بندی اولویت‌ها از دست می‌دهد.

اگر بخواهیم بر اساس آمار به این نکته اشاره کنیم باید گفت بر اساس آمار وزارت بهداشت ودرمان، میزان مراجعه مردم کشور به مراکز درمانی در سال 1398 بیش از 30 درصد کاهش یافته است.

آماری نگران‌کننده که حاکی از خالی بودن دست مردم برای پرداخت هزینه‌های پزشکی دارد.

در مقالاتی جداگانه به ضرورت خرید درمان تکمیلی و مفهوم بیمه درمان تکمیلی پرداخته‌ایم. در این یادداشت قصد داریم برای آنان‌که نگران وضعیت سلامتی زندگی خود در آینده هستند و برای محافظت از عمر خود بیمه عمر و سرمایه‌گذاری خریداری کرده‌اند، “طرح شایگان بیمه نوین” را معرفی کنیم.

اگر می‌خواهید کامل‌ترین چتر محافظتی را روی عمر و سلامتی خود بگسترانید، پیشنهاد می کنیم حتما در کنار بیمه عمر خود طرح درمان تکمیلی شایگان را نیز خریداری کنید.

بیه عمر و سرمایه گذاری و طرح شایگان، بسته ای کامل برای حفظ سلامت خانواده
بیه عمر و سرمایه گذاری و طرح شایگان، بسته ای کامل برای حفظ سلامت خانواده

ترکیب این دو بیمه‌نامه ابداعی نوین، از شرکت بیمه نوین برای ارائه بهترین پوشش‌های ممکن برای سلامتی و عمر شما عزیزان است.

طرح شایگان نوین | کامل‌ترین محافظ عمر و سلامتی شما

همچون نام این طرح، ما ردای حفاظت از سلامت را به پاس لیاقت و سزاوری بیمه‌گذاران بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بر قامت می‌پوشانیم. طرح شایگان بیمه نوین به‌منظور قدردانی از بیمه‌گذاران خوش‌حساب بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری و برای محافظت تمام و کمال از روند زندگی آن‌ها در مقابل خطرات بیماری طراحی و روانه بازار شده است.

برخی مزایای این طرح برای بیمه‌گذاران عزیز بیمه عمر و سرمایه‌گذاری به شرح زیر است:

 1. امکان استفاده از پوشش درمان تکمیلی با نرخ و شرایط بسیار ویژه برای دارندگان خوش‌حساب بیمه عمر و سرمایه‌گذاری
 2. این طرح در سه سطح خدمت شما ارائه شده است. می‌توانید متناسب با بودجه و سطح انتظارت خود، یکی از سه طرح را انتخاب کنید.
 3. گستردگی و تنوع بالا مراکز درمانی تحت قرارداد شرکت بیمه نوین. بهترین بیمارستان‌های خصوصی در سراسر کشور در این طرح با بیمه نوین همکاری دارند. کارشناسان بیمه نوین نهایت تلاش خود را به‌کار گرفته‌اند تا بهترین مراکز درمانی (بیمارستان، دندانپزشکی، آزمایشگاه) شهرهای مختلف را شناسایی و در نرخی بسیار مناسب‌تر نسبت به حالت عادی امکان استفاده از خدمات را فراهم کنند.
 4. شما می‌توانید به مراکز درمانی که تحت قرارداد بیمه نوین نیستند هم برای انجام خدمات درمانی مراجعه کنید و بعد از آن برای دریافت هزینه براساس نظر کارشناس بیمه و سقف قرارداد به شرکت مراجعه کنید.
 5. امکان خرید طرح شایگان به‌صورت آنلاین (از طریق اینترنت)

اگر این مزایا را با پوشش‌های موجود در بیمه‌نامه عمر ترکیب کنید، در حقیقت بهترین سپر محافظتی برای عمر و سلامتی خود در دست خواهید داشت.

در ادامه سه سطح موجود در این طرح برای خرید پوشش‌های درمان تکمیلی در تصویر زیر نمایش داده شده است.

جدول طرح‌ها و پوشش‌های طرح درمان تکمیلی شایگان. "طرح شایگان بیمه نوین" پوشش درمان تکمیلی را به دارندگان بیمه عمر و سمرایه‌گذاری می‌دهد
جدول طرح‌ها و پوشش‌های طرح درمان تکمیلی شایگان.

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید سطح اول شامل جراحی عمومی و تخصصی( به‌همراه هزینه بستری) و زایمان می‌شود. در سطح دوم خدمات پاراکلینیکی به پوشش‌ها اضافه شده است و اگر تمامی پوشش‌ها به همراه خدمات دندانپزشکی را می‌خواهید باید از سطح ویژه (VIP) استفاده کنید.

در مقاله‌ای جداگانه به‌منظور راهنمایی شما هنگام خرید پوشش‌ها، به بررسی دقیق‌تر این خدمات پرداخته‌ایم.

شرایط استفاده از طرح ستایش بیمه نوین

تمامی بیمه‌شدگان بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری مشروط به داشتن به داشتن شرایط زیر، به ازای هر بیمه‌نامه می‌توانند تحت پوشش طح شایگان بیمه نوین قرار گیرند:

 • خوش حسابی در پرداخت اقساط بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری. بیمه‌نامه فاقد قسط معوق بیمه‌نامه باشد.
 • اضافه نرخ پزشکی بیمه‌نامه حداکثر 50 درصد. (در بیمه‌نامه عمر گاهی به‌دلیل داشتن نوعی بیماری خاص بیمه شده، برای خرید بیمه‌نامه چون ریسک بالاتری متوجه فرد است برای او اضافه نرخ پزشکی لحاظ می‌شود. یعنی چون ریسک بالاتری متوجه سلامت اوست پس هزینه بیشتری باید پرداخت کند. برای اتسفاده از طرح شایگان کسانی که حداکثر 50 درصد اضافه نرخ پزشکی دارند مجاز به استفاده از این طرح هستند.
 • طرح الف: جمع حق‌بیمه پرداختی برای این اخذ پوشش‌های درمان در این طرح 6.000.000 ریال است
 • طرح ب: جمع حق‌بیمه پرداختی برای این اخذ پوشش‌های درمان در این طرح بین 6.000.000  و 24.000.000 است. یعنی متناسب با پوشش‌های درخواستی شما مبلغی از ششصد هزار تا دومیلیون و چهارصد هزار تومان باید پرداخت کنید.
 • طرح ویژه (VIP) : جمع حق‌بیمه پرداختی برای این اخذ پوشش‌های درمان بیش از 24.000.000 ریال است.

فرآیند خرید طرح شایگان بیمه نوین:

 • مراجعه به صفحه تخصصی بیمه‌های عمر و زندگی به آدرس اینترنتی Life.NovinInsurance.com
 • ورود به بخش سامانه استعلام آن‌لاین بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری

در این قسمت نام کاربری : کد بیمه‌گذار (هر قسمت بیمه‌نامه یا رسیدهای پرداختی اقساط خود نگاه کنید کنار اسم شما نوشته شده و مقدار آن مثل کدملی همیشه ثابت است)

کلمه عبور: کد ملی بیمه‌گذار

 • استعلام امکان بهره‌مندی از طرح شایگان. در این بخش شرایط بهره‌مندی از طرح استفاده از پوشش درمان تکمیلی دارندگان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری (طرح ستایش بیمه نوین) به‌صورت سیستمی بررسی می‌شود.
 • ورود به درگاه اینترنتی و پرداخت حق بیمه مورد نظر
 • دریافت گواهی پس از پرداخت اینترنتی حق‌بیمه
 • در مرحله آخر شما باید کارت درمان بیمه شده را از شعبه بیمه نوین یا نمایندگی مربوطه دریافت کنید.

طرح شایگان بیمه نوین، خدمتی نوین برای قدردانی از دارندگان بیمه عمروسرمایه‌گذاری و محافظت از سلامت شما عزیزان. در مقالات بعدی به مزایای استفاده از پوشش‌های درمان تکمیلی و برطرف کردن ابهامات شما عزیزان خواهیم پرداخت.

پاسخ دهید

ایمیل شما در جایی منتشر نخواهد شد.