مجله بیمه‌ای نوین
مجله نوین | ایده نوین، زندگی نوین

طرح ستایش نوین | خرید اقساطی بیمه‌نامه ثالث و بدنه خودرو

0 90

طرح ستایش نوین | خرید اقساطی بیمه‌نامه ثالث و بدنه خودرو

دارندگان محترم بیمه عمر و سرمایه‌گذاری شرکت نوین، اگر به‌دنبال خرید اقساطی بیمه ثالث یا خودرو بدنه هستید و دسته چک هم ندارید، طرح ستایش نوین شرایطی ایده‌آل برای شما فراهم کرده است.

تنگنای درآمدی و مشکلات خرید بیمه اقساطی

در شرایط اقتصادی فعلی، خرید بیمه نامه ثالث و بدنه خودرو به صورت نقدی برای بسیاری از افراد مقدور نیست.

یک بیمه‌نامه ثالث برای خودروهای عادی نظیر پژو، پراید و سمند، گاه به اندازه حقوق ماهانه یک کارگر و کارمند است. در مورد بیمه بدنه هم وضع به همین صورت است، هر سال تخفیفات در محاسبه حق بیمه لحاظ می‌شود اما با رشد تورم و جهش‌های قیمت خودرو باز هم مبلغ حق‌بیمه مقدار قابل توجهی خواهد شد.

به‌همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها بیمه‌ای برای تسهیل خرید بیمه‌نامه ثالث یا بدنه خودرو، طرح فروش اقساطی را راه‌اندازی کرده‌اند. اما یکی از مشکلات مهم این طرح هم برای شرکت‌های بیمه‌ای و هم مردم عزیز ضمانت پرداخت است.

تقریبا در تمامی طرح‌ها ارائه چک به تعداد اقساط بیمه‌نامه الزامی است. گرفتن دسته چک و انجام مراحل آن، گاه از عهده وقت شما عزیزان خارج است، یا شرایط حساب بانکی و گردش حساب را ندارید تا بتوانید دسته چک دریافت کنید. از طرفی شرکت‌های بیمه ای نیز برای اطمینان از پرداخت نیازمند چنین ضمانتی هستند.

طرح ستایش یک پیشنهاد خوب برای خرید قسطی بیمه ثالث و بدنه
طرح ستایش یک پیشنهاد خوب برای خرید قسطی بیمه ثالث و بدنه

در طرح ستایش بیمه نوین چاره‌ای برای این مشکل اندیشیده شده است که بر اساس آن دیگر نیازی به ارائه چک‌های اقساط نیست.

طرح ستایش بیمه نوین | خرید اقساطی بیمه خودرو بدون نیاز به چک

بیمه نوین همواره در تلاش است تا بهترین خدمات ممکن را خصوصا برای مشتریان وفادار و خوش‌حساب خود روانه بازار کند. نمونه چنین خدماتی در طرح‌های ویژه مشتریان خاص، مثل طرح شایگان (ارائه پوشش درمان تکمیلی به دارندگان بیمه عمر) یا اعمال تخفیفات ویژه برای بیمه‌گذاران بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در بیمه بدنه خورو، نمود پیدا کرده است.

اما در راستای قدردانی از بیمه‌گذاران محترم بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طرح جدید دیگری تحت عنوان “طرح ستایش” معرفی و اجرایی شده است.

در این طرح امکان خرید بیمه‌نامه ثالث و بدنه خودرو برای دارندگان بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری، بدون ارائه چک یا اوراق ضمانت میسر شده است.

با اندوخته بیمه عمر می‌خواهید وام بگیرید یا بیمه اتومبیل (ثالث و بدنه) قسطی می‌خرید؟
با اندوخته بیمه عمر می‌خواهید وام بگیرید یا بیمه اتومبیل (ثالث و بدنه) قسطی می‌خرید؟

در طرح ستایش نوین، بیمه‌گذاران بیمه عمرو سرمایه‌گذاری می‌توانند به اعتبار اندوخته بیمه عمر خود، اقدام به خرید اقساطی بیمه‌نامه ثالث و بدنه خودرو کنند.

می‌توانید پس از استعلام از اندوخته بیمه عمر و سرمایه‌گذاری خود، هزینه پرداختی بیمه‌نامه ثالث را تا 6 قسط و بیمه بدنه را تا 8 قسط، تقسیم‌بندی کنید تا پرداخت آن برای شما راحت شود.

شرایط استفاده از طرح ستایش نوین

  1. مکفی بودن میزان اندوخته بیمه عمر و سرمایه‌گذاری . به‌دیگر بیان میزان اندوخته بیمه عمر شما باید حداقل به اندازه حق‌بیمه بیمه‌ ثالث و بدنه خودرو باشد. مثلا اگر مبلغ بیمه ثالث خودرو شما 2 میلیون تومان محاسبه شده است، استعلام اندوخته یا باید برابر یا بیش از دومیلیون تومان باشد.
  2. بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری شما فاقد قسط معوق باشد.
  3. در حال حاضر وامی از بیمه‌نامه عمر دریافت نکرده باشید یا وام جاری نداشته باشید.

بررسی شرایط خرید اقساطی به‌صورت آنلاین

برای این‌که بررسی کنید می‌توانید از طرح ستایش استفاده کنید

  • نخست به آدرس اینترنتی Life.NovinInsurance.com مراجعه کنید. یا در صفحه اصلی بیمه نوین وارد پایگاه تخصصی بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری شوید.
  • سپس وارد بخش ” پرداخت اقساط| استعلام آن‌لاین بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری (طرح جدید)” شوید.
  • برای ورود به این بخش “نام کاربری : کد بیمه‌گذار و گذرواژه : کد ملی ” را وارد کنید.
  • روی گزینه “مشاهده اطلاعات بیمه‌نامه” کلیلک کنید و در تب پایین این صفحه گزینه استعلام اندوخته را بزنید.
  • پس از مشاهده اندوخته و اطمینان از کافی بودن آن می‌توانید وارد قسمت وضعیت پرداخت اقساط نیز شده و بررسی کنید که آیا اقساط شما به‌روز است.

در پایان پس از طی این مراحل می‌توانید به شعب بیمه نوین یا نمایندگی خود مراجعه کنید و بدون نیاز به چک تنها با ارائه کارت ملی و تکمیل فرم مربوطه، بیمه‌نامه ثالث و بدنه خود را به‌صورت قسطی خریداری کنید.

برای خرید اقساطی بیمه ثالث و بدنه خودرو با بیمه نوین تماس بگیرید
برای پرداخت اقساطی بیمه ثالث و بدنه خودرو با ما تماس بگیرید

در صورت هرگونه ابهام یا سوال می‌توانید با شمارهتلفن فوق یا 22251060 تماس بگیرید.

پاسخ دهید

ایمیل شما در جایی منتشر نخواهد شد.