مجله بیمه‌ای نوین
مجله نوین | ایده نوین، زندگی نوین

مجله اینترنتی نوین

صنعت بیمه برای ترویج اطمینان خاطر در زندگی و کسب‌کار مردم پا به عرصه وجود گذاشته است. زندگی ما با مخاطرات و حوداث ناگواری همراه است؛ گاه ممکن است در پی یکی از همین حوادث، نتیجه سال‌ها تلاش و زحمت خانوارها در چشم به هم زدنی از بین برود. حوادثی که می‌تواند با هزینه به مراتب پایین‌تر در قالب محصولات بیمه‌ای، مصونیت مالی را برای خانوراها به ارمغان آورد.

ضرورت آشنایی با انواع بیمه

صنعت بیمه، محصولات مختلفی برای یاری‌رسانی به شما عزیزان در مواجه با انواع خطرات پیش‌رو در زندگی، تعریف و روانه بازار کرده است، اما ممکن است به دلیل پیجیدگی‌های قوانین و مفاهیم بیمه‌ای از دنبال کردن آن‌ها خودداری کنید. مسئله مهمی که باعث ایجاد فاصله بین مردم با صنعت بیمه شده است. شکافی که متاسفانه خروجی آن تحمیل هزینه‌های مالی سنگین بر خانوارها، به‌خصوص در شرایط اقتصادی فعلی بوده است.

مجله اینترنتی نوین ورای هر نام برندی، با هدف آگاهی و اطلاع‌رسانی در مورد مسائل مختلف بیمه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است. تلاش کردیم سازگار با دغدغه‌ها و مشکلات شما، مطالبی در بخش‌های مختلف آماده و تقدیم حضور کنیم.
ضمن بررسی مشکلات شما از نزدیک، از کارشناسان و مدیران مجرب شرکت بیمه نوین دعوت کردیم تا راه‌کارهای خود را برای حل آن ارائه دهند. رویه‌ای که بیمه نوین سال‌ها (به‌طور خاص از سال 1391) همواره در دستور کار خود قرار داده است و گواه آن نیز دریافت چندین باره “جایزه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان” از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران است.

شرکت بیمه نوین پیشتاز در حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان

شرکت بیمه نوین از سال ۱۳۸۷ به‌طور مداوم در شاخص‌های موردنظر سازمان حمایت از حقوق مصرف‌‌کنندگان و تولید‌کنندگان، در حوزه قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفته است و به‌عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای دارنده جایزه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، شده است.

شرکت بیمه نوین | کسب تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در دو سال منتهی به سال 1398
شرکت بیمه نوین | کسب تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در دو سال منتهی به سال 1398


شرکت بیمه نوین در سال 1396 و 1397، نیز به پاس همراهی در رفع مشکلات مردم و ارائه خدمات بهینه، موفق به کسب تندیس طلایی جایزه ملی رعایت حقوق مصرف‌کننده، از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت کشور شده است.

مجله اینترنتی نوین | خدمتی دیگر برای حمایت از مصرف‌کنندگان


همچون گذشته بیمه نوین در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، این بار از قاب آگاهی مردم نسبت به مسائل بیمه‌ای و حق حقوقی که بواسطه خرید محصولات بیمه‌ای در مقابل مخاطرات از آن برخوردار خواهند شد، اقدام به راه‌اندازی مجله نوین در فضای مجازی کرده است.

رضایت شما بزرگترین موفقیت ماست | بیمه نوین
رضایت شما بزرگترین موفقیت ماست | بیمه نوین


هدف از آغاز به کار “مجله نوین” افزایش سطح آگاهی خانوارها برای ایمن کردن خود در مقابل خطراتی است که گاه اطلاعات کافی از آن ندارد یا کاملا از آن بی‌اطلاع هستند.


در تلاشیم تا پیچیده‌ترین مفاهیم بیمه‌ای را در فرمی ساده برای شما بیان کنیم.


خطرات مختلف را برای شما یادآور شویم و مجموعه‌ای از محصولات ویژه با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهیم.


مراحل اخذ خسارت و مدارک مورد نیاز برای دریافت انواع آن (در رشته‌های مختلف بیمه‌ای) که یکی از پرچالش‌ترین مسائل پیش‌روی شما عزیزان است را در اختیار شما قرار دهیم.


شما را از جدیدترین اخبار و رویدادهای جدید صنعت بیمه در دنیا و بسیاری بخش‌های دیگر در چشم‌انداز پیش‌رو، که به منظور ارائه بهتر خدمات بیمه‌ای به‌تدریج به مجله نوین اضافه می‌شود، آگاه خواهیم کرد

مجله نوین | آگاهی و اطلاع از مسائل بیمه‌ای

در ادامه بخش‌های مختلف مجله اینترنتی نوین برای معرفی به شما عزیزان آمده است

مجله نوین | همه آن‌چه در مورد بیمه باید بدانید

با توجه به آن‌چه ذکر آن رفت، ضمن بررسی مسائل مختلف، مجله نوین در 5 دسته‌بندی کلی شامل: بیمه به زبان ساده، بیمه اتومبیل، راهنمای خسارت، تازه‌های بیمه، و طرح‌ها و جشنواره‌ها شروع به کار کرده است:

بیمه به زبان ساده:

کارشناسان بیمه نوین مسائل، موضوعات و اصطلاحات بیمه‌ای را به زبانی برای شما بیان می‌کنند. تمامی مخاطرات در بخش‌های مختلف زندگی شما از منزل و خودرو گرفته تا انجام کسب‌وکارها و حفاظت از فعالیت‌های اقتصادی شما (در هر زمینه‌ای)، در قالب مثال‌هایی ساده برای شما بیان خواهیم کرد تا اهمیت آن‌ها برای شما کاملا قابل لمس باشد.

خود را با مشکلات و نیازهای شما، تطبیق می‌دهیم | بیمه نوین، مجله نوین
خود را با مشکلات و نیازهای شما، تطبیق می‌دهیم | بیمه نوین، مجله نوین

بیمه‌نامه اتومبیل:

با توجه به اهمیت خودرو به‌عنوان یک سرمایه پرریسک در زندگی مردم کشور، در تلاشیم تا هرآن‌چه در مورد بیمه‌نامه اتومبیل نیاز دارید به اطلاع شما برسانیم. خودرو در کشور ما یک کالای مصرفی نیست بلکه سرمایه‌ای مهم برای خانوارها به شما می‌رود. گواه آن نیز افزایش سالانه قیمت خودرو علی‌رغم مستهلک‌تر شدن آن است!

خودرو در کشور ما یک کالای مصرفی نیست یک کالای سرمایه‌ای است
خودرو در کشور ما یک کالای مصرفی نیست یک کالای سرمایه‌ای است


در کشوری که آمار حوادث رانندگی و مخاطرات آن بیش از 5 برابر میانگین جهانی است، بدون شک در بخشی اختصاصی باید به مسائل مختلف این حوزه پرداخته شود. در بخش بیمه‌نامه اتومبیل تمامی آن‌چه در مورد ماهیت و قوانین بیمه‌نامه بدنه خودرو و ثالث باید بدانید، تقدیم حضور خواهیم کرد.

مجله نوین | همراه شما در مسائل و مشکلات صنعت بیمه

راهنمای خسارت:

چرا دریافت خسارت از شرکت‌های بیمه اغلب با مشکل همراه است؟ دلیل وقت‌گیر بودن فرآیندها چیست؟ چرا این جمله معروف ” در زمان صدور، به‌سرعت پول اخد می‌‌شود ولی در زمان پرداخت خسارت، رفتار شرکت‌های بیمه به کل تغییر می‌کند!” همواره در واحدهای خسارت بیمه شنیده می‌شود؟

به‌صورت کلی بخش زیادی از این چالش‌ها به عدم‌اطلاع‌رسانی صحیح در زمان صدور بیمه‌نامه، همچنین عدم‌اگاهی از نحوه دریافت خسارت برمی‌گردد، به هر دو این مسائل به‌صورت ویژه خواهیم پرداخت تا دریافت خسارت از شرکت‌های بیمه را تا حد ممکن تسهیل کنیم.

برای دریافت خسارت در هر حادثه چه مراحلی باید طی کرد؟
برای دریافت خسارت در هر حادثه چه مراحلی باید طی کرد؟

تازه‌های بیمه :

محصولات آینده در صنعت بیمه جهان چگونه خواهند بود؟ تازه‌ترین محصولات بیمه در دنیا کدامند؟ صنعت بیمه در سال جاری و سال‌های پیش‌رو چه تغییراتی خواهد کرد؟ شرکت‌های پیشتاز بیمه‌ای در دنیا کدامند و چگونه عمل می کنند؟ و بسیاری مسائل جهانی دیگر در صنعت بیمه

جدیدترین و به‌روزترین تحولات صنعت بیمه جهان | مجله نوین
جدیدترین و به‌روزترین تحولات صنعت بیمه جهان | مجله نوین

برای آگاهی از جدیدترین و به‌روزترین محصولات بیمه‌ای در صنعت بیمه جهان با ما همراه باشید. رویدادها و وقایع مهم صنعت بیمه در جهان را رصد کرده و از قاب مجله نوین، تقدیم حضور شما خواهیم کرد.

طرح‌ها و جشنواره‌ها:

شرکت بیمه نوین با بررسی مشکلات، دغدغه‌ها و نیازهای شما مشتریان عزیر در فصل‌ها و زمان‌های مختلف، محصولاتی ویژه با قیمت‌های استثنایی روانه بازار می‌کند. ایجاد بسته‌های محصول، برای مثال: بسته‌ کامل محافظت از مسکن و امول شما، بسته کامل برای پوشش خطرات پیمانکاران، پک کامل درمانی و… با درنظرگرفتن وضعیت مالی اقشار مختلف جامعه و تعیین مناسب‌ترین قیمت ممکن، از جمله مواردی است که در بخش طرح‌ها و جشنواره‌ها به آن خواهیم پرداخت.

به زودی با موضوعات و مقالات جذاب در کنار شما خواهیم بود | مجله نوین

آدرس اینترنتی: وب‌سایت رسمی بیمه نوین (NovinInsurance.com) | بخش روابط عمومی | مجله نوین
آدرس اینترنتی مستقیم : Mag.NovinInsurance.com

پاسخ دهید

ایمیل شما در جایی منتشر نخواهد شد.