مجله بیمه‌ای نوین
مجله نوین | ایده نوین، زندگی نوین

دیجی‌کالا و بیمه‌نوین | همکاری دوجانبه

0 96

از آذر ماه سال 1398 شرکت بیمه نوین به‌منظور قدردانی از مشتریان خود، کدهای تخفیف ویژه خرید اینترنتی برای بیمه‌گذاران ارسال می‌کند. این کدهای تخفیف ویژه خرید از بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور، دیجی‌کالا است.

این همکاری به صورت دوجانبه بوده و اعضای باشگاه مشتریان دیجی‌کالا نیز می‌توانند بر اساس امتیازهای خود کد تخفیف خرید بیمه‌نامه‌های بیمه نوین را از این فروشگاه اینترنتی دریافت کنند.

دیجی‌کالا بزگترین و معتبرتین فروشگاه اینترنتی کشور است که در آن از لوازم برقی، موبایل، کامپیوتر، لوازم خودرو، آرایش‌وبهداشتی، اسباب‌بازی و.. گرفته تا اقلام سوپر مارکتی برای خرید اینترنتی وجود دارد.

همواره قدردان شما هستیم

شرکت بیمه نوین همواره در تلاش است تا برای مشتریان وفادار و خوش‌حساب خود انواع خدمات را با قیمت مناسب فراهم کرده و تقدیم حضور شما عزیزان کند.

طرح های بیمه نوین به منظور قدردانی از مشتریان
همواره قدردان شما هستیم | بیمه نوین

برای مثال طرح شایگان (خدمات درمان تکمیلی با نرخ مناسب برای دارندگان بیمه عمر)،

طرح ستایش (امکان خرید اقساطی بیمه ثالث و بدنه خودرو ویژه دارندگان بیمه عمر، بدون نیاز به چک)،

طرح فایرپلاس (بهترین وکامل‌ترین بیمه آتش‌سوزی برای منازل و ساختمان‌های مسکونی با نرخی استثنائی) از جمله اقدامات انجام شده در این راستا بوده است.

همکاری با فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا و امکان دریافت تخفیف نیز، از جمله تلاش‌های کارشناسان ما برای قدردانی از شما مشتریان بیمه نوین بوده است.

شرایط استفاده از تخفیفات دیجی‌کالا برای مشتریان بیمه نوین

بیمه‌گذارانی که اقدام به خرید محصولات شرکت بیمه نوین می‌کنند می‌توانند از تخفیفات خرید در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بهره‌مند شوند. در زیر لیست رشته‌های بیمه‌ای که شامل این طرح می‌شوند آمده است:

  • بیمه‌نامه‌­های عمر و سرمایه‌گذاری
  • حوادث انفرادی
  • آتش سوزی منازل مسکونی
  • بدنه و شخص ثالث خودرو
  • مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

با خرید هر یک از محصولات فوق می‌توانید از تخفیف­‌های در نظر گرفته جهت خرید از سایت دیجی کالا استفاده کنند.

کدهای تخفیف | ارسال پیامک و تماس کارشناسان

طبق این همکاری مشترک، کدهای تخفیف خرید سایت دیجی کالا در مقاطع زمانی مختلف از طریق پیامک یا تماس تلفنی کارشناسان مرکز تماس بیمه نوین به  مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

کدهای تخفیف خرید از دیجی کالا | برای مشتریان بیمه نوین با اعتبار یکسال
کدهای تخفیف خرید از دیجی کالا | برای مشتریان بیمه نوین با اعتبار یکسال

لطفا برای استفاده از تخفیفات به مهلت زمانی آن توجه کنید. ما تلاش کردیم تا بیشترین زمان ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. کدهای تخفیف خرید محصولات بیمه نوین که در دیجی کالا ارائه می­‌شوند از تاریخ ٩ آذر ماه فعال و دارای اعتبار زمانی یک‌ساله  هستند

همچنین اعضای باشگاه مشتریان دیجی‌کالا بر اساس امتیازهای خود امکان تهیه کد تخفیف خرید بیمه‌نامه‌های بیمه نوین را از سایت این فروشگاه اینترنتی  دارا هستند. بر این اساس آن‌ها با مراجعه به واحدهای صدور شرکت بیمه نوین و ارائه کد تخفیف، جهت خرید بیمه نامه خود اقدام کنند.

گفتنی است، آن دسته از بیمه‌گذاران بیمه نوین مشمول دریافت کد تخفیف دیجی کالا که بنا به هر علتی کد تخفیف دریافت نکرده‌اند و یا به اطلاعات بیشتری از جزئیات این همکاری نیاز دارند، می‌­توانند با شماره تماس ٢٢٢٥١٠٦٠-٠٢١ تماس حاصل کنند

پاسخ دهید

ایمیل شما در جایی منتشر نخواهد شد.